Пошук відповідної мікропозики – тривалий, трудомісткий процес. Але тепер жителі України можуть забути про всі складнощі під час пошуку позики. Онлайн-сервіс Позика Клаб зібрав 
усі мфо України на одній сторінці, і це допоможе підібрати оптимальну фінансову пропозицію за індивідуальними параметрами за лічені хвилини.

Про проект
Клаб — це онлайн-вітрина фінансових пропозицій. Тут кожен зможе підібрати позику або кредит за дві хвилини, що відповідає персональним запитам. Він значно економить час позичальників. Серед очевидних плюсів користування послугами сайту можна виділити:

Немає зацікавлення просувати конкретні МФО, тому на сайті представлена ​​лише актуальна, достовірна інформація.
Відомості регулярно оновлюються, а значить, позичальники першими дізнаються про нові умови кредитування, акції, розіграш і мікропозики без відсотків.
Сервіс працює цілодобово, без перерв та вихідних. Користувачі можуть подати заявку на терміновий кредит, коли звідки завгодно.
На сайті представлені лише перевірені кредитні організації.

Перевірені позики

Усі МФК, представлені на сайті, перевірено та занесено до державного реєстру мікрофінансових організацій Національного Банку України. У них можна брати позику без побоювання. Організації надають прозорі умови кредитування. Тут представлені найпопулярніші кредитні програми: до зарплати, пенсіонерам, для виправлення КІ, на картку чи банківський рахунок.

Народний рейтинг МФО України

Народний рейтинг мікрофінансових організацій України – це список найкращих пропозицій у сфері онлайн-кредитування. Рейтинг сформований з урахуванням голосів користувачів та об'єктивної оцінки нашої редакції. Верхні позиції займають надійні компанії, які лояльні до позичальників, швидко обробляють заявки, мають вигідні умови кредитування та позитивні відгуки клієнтів.

Сервіси підбору позик

Якщо у клієнта негативна КІ, відкриті прострочення чи ні вільного часу, найкраще вирішення проблеми – сервіс підбору мікропозик.

Онлайн-кредити
Позичальники можуть отримати кредит дистанційно, не виходячи із дому, до 200 000 гривень. Заповніть анкету позичальника та дочекайтеся рішення МФО.


Гарячі номери

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою:

м.Рівне, майдан Просвіти 1, каб. 221(б)


Безкоштовний телефон гарячої лінії : 0 800 5000 78 (гаряча лінія ОДА)

Корисні посилання