Юридична консультація для учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей

“ВОЕНСОВЕТ” – юридична консультація для учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей. Юристи-волонтери знайшли інформацію, що може стати в нагоді воїнам та їх родинам.

Нажаль, законодавча база в Україні виявилась не готовою до активних бойових дій. Зрозуміти все, та ще й в найкоротший термін, самотужки дуже важко. Отже вамдопоможуть юристи. Якщо необхідну саме вам інформацію ви не можете знайти у розділах – ставте запитання юристам-волонтерам за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , в розділі “Онлайн консультація“, а також в спільноті в соцмережі Facebook.

 

Вони якомога швидше та в повному обсязі нададуть відповідь та порадять як саме вам треба вчиняти за тих чи інших обставин.

Сподіваємось, що будемо корисними для вас!

Систематизації загальних питань забезпечення, соціальних гарантій, пільг та прав учасників АТО у ЗМІ та офіційних виданнях МО присвячено багато уваги, тому основним завданням цього проекту є допомога у реалізації можливостей учасників АТО, пошуку документів, роз’яснення нормативних актів, практичних аспектів життя у особливий період та відповідь на запитання, які постають перед учасниками та членами їх сімей.

Запитання можна надсилати на електронну адресу, наведену на головній сторінці. Вони будуть розглянуті у найкоротший строк та з відповідями викладені на сайті. В разі необхідності конфіденційності – відповідь буде відправлена на електронну адресу запитувачу.

Звертаємо увагу!

Оскільки ситуація є новою для країни, радимо звернути увагу на документи, які можуть бути доказами участі у АТО в подальшому. Про це йдеться нижче та у відповідних розділах.

Ми будемо намагатись давати перелік документи, що підтверджують певні події (мобілізація, участь в АТО, поранення, смерть тощо), на розділах сайту. Де можливо – давати зразки.

Але інформація щодо переліку можливих документів не є та не може бути вичерпною. Слід пам’ятати, що питанням участі в АТО буде та може займатись не лише Міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, а й суд, в разі наявності спору.

А для суду, на відміну від комісій, не існує заздалегідь визначеного переліку документів, що можуть бути доказами. Доказом в подальшому може стати будь-що: накази, документи, журнали, показання свідкив, листи та фотокартки.

Тому бійцям та членам їх сімей доцільно уважно відноситись до будь-яких документів, навіть – неофіційних. Лист від друга, фотокартка чи свідок можуть колись допомогти захистити свої права. Тим більше це стосується зберігання офіційних документів.

Джерело- Проект "Военсовет"

 

 

Гарячі номери

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою:

м.Рівне, майдан Просвіти 1, каб. 221(б)


Безкоштовний телефон гарячої лінії : 0 800 5000 78 (гаряча лінія ОДА)

Корисні посилання