Новини

"Дитяча школа медіа грамотності" для ваших дітей

 

“Дитяча школа медіа грамотності” - мультимедійний освітній проект, спрямований на виховання та розвиток майбутнього покоління української нації.

Основна ціль проекту - підвищити рівень знань юних українців у галузі інформаційних технологій , розвинути почуття національної свідомості.
Завдання проекту: підтримка та розвиток різних аспектів медіа грамотності від психологічного - (критичного мислення) до суто практичного - (створення медіа продуктів).
Під час занять тренери акцентують увагу на розвитку критичного та креативного мислення дітей, а також на інтернет-безпеці. Навчальна програма розроблена творчо, обираючи ті теми, які будуть цікаві і доступні школярам, і можуть бути представлені в Рівненських школах. 
Проект “Дитяча школа медіа грамотності ” має не тільки освітньо- просвітницьку мету, а також і соціальну. Адже до участі у проекті будуть залучені діти, які через події на сході України, потрапили у складні життєві обставини (діти учасників АТО та діти-переселенці).
Цільова аудиторія- діти школярі Рівного та області віком від 8 до 15 років.
В результаті проходження курсу “Дитячої школи медіа грамотності” усі випускники матимуть повноцінну базу знань, яка повинна бути у грамотного та освіченого споживача інформації.
Навчання у “Дитячій школі медіа грамотності” БЕЗКОШТОВНЕ!
Зареєструватись можна за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeKeRM9zQnFgyw2WW…/viewform
або дзвоніть за номером (068) 323 96 12

Гарячі номери

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою:

м.Рівне, майдан Просвіти 1, каб. 221(б)


Безкоштовний телефон гарячої лінії : 0 800 5000 78 (гаряча лінія ОДА)

Корисні посилання