Земельні ділянки, квартири

На Рівненщині 2310 учасників АТО отримали дозволи на оформлення земельних ділянок

 

На Рівненщині учасникам АТО надано 2310 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею більше 300 гектарів.

Як повідомили в головному управлінні Держгеокадастру у Рівненській області, учасники АТО планують використовувати землю під будівництво 1506 ділянок площею 142,2 гектари, для ведення садівництва 658 ділянок площею 68,8 гектари і 146 земельних ділянок площею 98,2 гектарів – для ведення особистого селянського господарства.

 

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування області звернулося 4304 захисника Вітчизни. Найбільше бажання отримати земельні ділянки учасники АТО виявили у Рівному – 1340, Рівненському – 795, Здолбунівському – 326 та 324 у Костопільському районах. Всі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку.

Рівненські землевпорядники продовжують активно працювати над забезпеченням військовослужбовців-учасників АТО земельними ділянками. Спеціально для цих цілей в області сформовані 274 земельні масиви загальною площею 971,2 гектари земель для передачі у власність військовослужбовцям.

 

Які земельні ділянки пропонують учасникам АТО на Рівненщині?

Покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО в отриманні земельних ділянок 

Перелік документів необхідний для надання дозволу отримання земельних ділянок військовослужбовцями, які перебувають в зоні АТО

 

Гарячі номери

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою:

м.Рівне, майдан Просвіти 1, каб. 221(б)


Безкоштовний телефон гарячої лінії : 0 800 5000 78 (гаряча лінія ОДА)

Корисні посилання