Реабілітація, санаторії, безкоштовні ліки

Менський санаторій «Остреч» запрошує на відпочинок

Менський санаторій «Остреч» надає реабілітаційні послуги із санаторно-курортного лікування та послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції.

В санаторії проводиться лікування опорно-рухового апарату, системи кровообігу, нервової системи, органів травлення, органів дихання не туберкульозного характеру, захворювання очей.

Для отримання послуг із санаторно-курортного лікування терміном на 18 днів та послуг із психологічної реабілітації терміном на 14 днів учасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації з заявою.
До заяви для отримання послуг із санаторно-курортного лікування додається:
- медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о;
- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
- документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
До заяви для отримання послуг із психологічної реабілітації додається:
- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
- копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).
Кожний учасник антитерористичної повинен отримати дві путівки: одну на санаторно-курортне лікування, а іншу на проходження психологічної реабілітації.
В санаторії проводиться лікування опорно-рухового апарату, системи кровообігу, нервової системи, органів травлення, органів дихання не туберкульозного характеру, захворювання очей.
Менський санаторій «Остреч» використовує для ефективного лікування мінеральну воду з власної свердловини, глибиною 850 м та місцеві торфово-пелоїдні грязі власного видобутку.
Мінеральна вода застосовується для лікування хронічних гастритів, хронічних захворювань печінки і жовчовивідних шляхів, захворювань нирок.
Менський санаторій «Остреч» знаходиться за адресою: Чернігівська обл., м. Мена, урочище Остреч, буд. 4.

Сайт: www.ostrech.org.
Cанаторій "Остреч" запрошує - Менський санаторій "Остреч"
Санаторій Остреч – це чудовий куточок Поліської природи. Знаходиться на території Менського району, що на Чернігівщині. Санаторій постійно діючий і розрахований на 250 ліжко-місць. Для проживання відпочиваючих є два спальні корпуси.
ostrech.org
Менський санаторій «Остреч»
15600 м. Мена, Чернігівської області тел\факс: (04644) 2-14-12, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Якщо ви- учасник АТО, для вас пропонується декілька варіантів відпочинку, за консультацією можете звертатись до нашого координатора Центру допомоги учасникам АТО Ольги Яковлевої за тел. 067 793 46 11 . Список санаторіїв можна переглянути тут

Гарячі номери

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою:

м.Рівне, майдан Просвіти 1, каб. 221(б)


Безкоштовний телефон гарячої лінії : 0 800 5000 78 (гаряча лінія ОДА)

Корисні посилання