Реабілітація, санаторії, безкоштовні ліки

Механізм отримання послуг з психологічної реабілітації учасникам АТО

Реабілітаційні послуги з психологічної реабілітації надаються учасникам антитерористичної операції  в реабілітаційних установах, з якими Службою, в установленому законодавством порядку, укладено договір про надання реабілітаційних послуг.

 

Для отримання таких послуг отримувач або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації, а отримувач або його законний представник, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції,  та заповнює заяву.

До заяви додається:
– копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
-копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Після отримання від органу соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), отримувач прибуває до реабілітаційної установи у строк, вказаний у направленні.

Реабілітаційні установи, які надають послуги з психологічної реабілітації учасникам бойових дій із числа учасників антитерористичної операції:
– ДП ”Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця”  – 62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське,  тел. (057)700-33-16,
факс (057)712-20-27, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Вебсайт санаторію  www.berminvody.com.ua. ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт”  – 67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а,
тел. (04849) 4-87-10, 4-88-41, факс (04849) 4-88-41.

Водночас  всі запитання, що виникли у Вас стосовно можливості або механізму отримання послуг з психологічної реабілітації, просимо задавати відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Служби за номером:  044 281 08 31. Або електронною адресою:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Гарячі номери

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою:

м.Рівне, майдан Просвіти 1, каб. 221(б)


Безкоштовний телефон гарячої лінії : 0 800 5000 78 (гаряча лінія ОДА)

Корисні посилання