Реабілітація, санаторії, безкоштовні ліки

Координатор  Яковлєва Ольга 067 793 46 11

Психологічна реабілітація дітей (від 10 до 17 років) з родин загиблих та поранених в АТО в санаторії "Червона калина" http://chervona-kalina.rv.ua/(Рівненська обл., с.Жобрин) з 18 березня по 02 квітня 2016 року.
Програма повністю безкоштовна для дітей! Вартість перебування в санаторії, проживання, лікування, харчування та переїзд Київ-Рівне-Київ сплачує американський Інститут соціального розвитку Social Development Institute  http://sdinstitute.weebly.com/press.html за рахунок зібраних пожертв.

Менський санаторій «Остреч» надає реабілітаційні послуги із санаторно-курортного лікування та послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції.

В санаторії проводиться лікування опорно-рухового апарату, системи кровообігу, нервової системи, органів травлення, органів дихання не туберкульозного характеру, захворювання очей.

"Безкоштовне відвідування басейну Авангард( вул. Чорновола) для учасників бойових дій (без сімей) з 11 до 15 год. щодня.

Мати медичну довідку, тапочки, полотенце, шапочка і все що для цього потрібно. Вахта попереджена, вони самі будуть робити списки."

Діана Гордійчук (Центр допомоги учасникам АТО при Рівненській ОДА тел. 098 821 85 58)

Реабілітаційні послуги з психологічної реабілітації надаються учасникам антитерористичної операції  в реабілітаційних установах, з якими Службою, в установленому законодавством порядку, укладено договір про надання реабілітаційних послуг.

Урядом ухвалено Порядок забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням (постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200).

Для отримання путівки в цьому році необхідно:
  стати на облік до управління праці та соціального захисту населення;
   подати наступні документи:
1. заяву;
2. медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;
3. копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
4. документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Гарячі номери

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою:

м.Рівне, майдан Просвіти 1, каб. 221(б)


Безкоштовний телефон гарячої лінії : 0 800 5000 78 (гаряча лінія ОДА)

Корисні посилання