Освіта

Координатор Діана Гордійчук 098 821 85 58

 

Шановні демобілізовані військовослужбовці!

 

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує:

 

 

- професійну підготовку і перепідготовку за груповою та індивідуальною формами;

- професійне навчання за замовленнями роботодавців або для самозайнятості чи провадження підприємницької діяльності;

- підвищення кваліфікації;

- навчання на короткотермінових курсах цільового призначення з оволодіння новою технікою, технологіями, програмним забезпеченням тощо.

Пільги на здобуття вищої освіти для дітей учасників АТО

Тисячі українських військових захищають територіальну цілісність та недоторканість Української Держави. А чи здатна Держава захистити своїх героїв та членів їх сімей? На жаль, багато учасників АТО, членів їх сімей не володіють достатньою правовою інформацією щодо прав, соціальних пільг, передбачених чинним законодавством України. Вважаємо за необхідне роз’яснити ситуацію, що склалася у сфері надання пільг дітям учасників АТО, а також реалізацію права на такі пільги.

Деякі вищі навчальні заклади надають можливість учасникам АТО та членам їх сімей безкоштовно навчатись.

Шановні демобілізовані зі ЗСУ та добровольчих підрозділів й ті хто зараз є військовослужбовцем ЗСУ та інших бойових підрозділів.

Якщо Ви бажаєте у наступному році вступити до Київського політехнічного університету (НТУУ "КПІ") на заочну форму навчання чи стаціонар, Волонтерський батальйон КПІ спільно з Інститутом моніторингу якості освіти НТУУ КПІ організовують підготовку до вступу на перший курс у наступному році для військовослужбовців ЗСУ та інших бойових підрозділів й демобілізованих. Навчання з математики, фізики та української мови проводиться у вечірній час чи у дистанційних групах (з можливістю консультацій у суботу). 
Для УБД навчання безкоштовне. 

 

Рівненський центр профтехосвіти запрошує учасників АТО здобути професію водія. Так, у листопаді 2015 року організовується навчання за такими професіями:

·  Водій автотранспортних засобів категорії «В» (з 4.11 по 11.12).

·  Водій автотранспортних засобів категорії «С1» (з 2.11.2015 по 24.12.2015);

Можливе також підвищення кваліфікації водіїв на категорію «С1» - з 02.11.2015 по 25.11.2015.

· Водій автотранспортних засобів категорії «D» – з 05.11.2015 по 23.12.2015 або з 11.11.2015 по 29.12.2015.

 

Навчання слухачів здійснюється в Олександрійському навчальному відділенні Рівненського ЦПТО ДСЗ, до якого слухачі доїжджають автобусами навчального закладу. Початок занять о 9.00 год. (І зміна) або о 10.35 год. Щотижневе навантаження - 36 год. на тиждень: у понеділок та п’ятницю по 6 год. на день, у вівторок - четвер по 8 годин. Навчання практичному керуванню транспортними засобами здійснюється поза сіткою навчального часу.

Гарячі номери

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою:

м.Рівне, майдан Просвіти 1, каб. 221(б)


Безкоштовний телефон гарячої лінії : 0 800 5000 78 (гаряча лінія ОДА)

Корисні посилання