Навіть працююча людина з регулярним щомісячним доходом періодично відчуває потребу в позиці до зарплати. Причин, через які можуть знадобитися гроші до ЗП безліч - потрібні невідкладні витрати на лікування, ремонт квартири чи машини, покупку великої техніки. Якщо день зарплати ще не скоро, а гроші потрібно терміново, оптимальним рішенням буде оформити мікропозику через інтернет, не виходячи з дому.


Позика до зарплати переваги


До традиційних способів вирішення тимчасових фінансових проблем належать банківські кредити, а також позичення грошей у родичів чи друзів. Але близькі люди далеко не завжди мають у своєму розпорядженні необхідну суму або бажання її займати, а для звернення в банк потрібно надати пристойний список документів. Додаткова проблема для швидкого кредитування грошима до зарплати в банку – кредитна історія. Банківська система не любить неплатників, тому навіть за разових проблем із виплатами вам гарантовані ускладнення при розгляді заявки.

У порівнянні з іншими методами, мікропозики до зарплати відрізняються такими переважними характеристиками:

не звертають уваги на попередньої кредитної історії клієнта;
для оформлення заявки потрібна мінімальна кількість документів;
заявник самостійно обирає необхідну суму та передбачуваний термін її повернення;
на оформлення та розгляд звернення йде близько 30 хвилин, при цьому не потрібен особистий візит до офісу для спілкування зі співробітниками компанії та підписання договору, всі документи оформлюються в електронному вигляді;
дистанційне оформлення позик із можливістю виплати декількома способами на вибір;
пролонгація угоди без штрафних санкцій у разі попереднього повідомлення про прострочення;

Мікрофінансові організації – найкращий спосіб оформити позику до зарплати в Україні через інтернет. Ми працюємо цілодобово, навіть у свята і вихідні, тому отримати гроші з нашою допомогою не важко.

Способи отримання позики до зарплати


Оптимальний спосіб для термінового переказу грошей до зарплати – на картку. Розгляд та затвердження заявки займає близько півгодини, а підтверджена позика виплачується на картку протягом 5 хвилин. Швидшого способу отримання позики до зарплати немає. Термін та графік погашення вибирається клієнтом, виходячи з фінансових можливостей та зручності внесення платежів.


Гарячі номери

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою:

м.Рівне, майдан Просвіти 1, каб. 221(б)


Безкоштовний телефон гарячої лінії : 0 800 5000 78 (гаряча лінія ОДА)

Корисні посилання